SP Gminy Oleśnica im. A. Mickiewicza w Oleśnicy

56-400 Oleśnica,

ul. Wileńska 32 a

tel. 71 314 02 36

Adres

56-400 Oleśnica,


ul. Wileńska 32 a


tel. 71 314 02 36


Kalendarium

Poniedziałek, 2024-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

Godziny do dyspozycji rodzica i ucznia

Szanowni Rodzice, proszę pamiętać o wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem planowanego spotkania.

Godziny dostępności nauczycieli w Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza w Oleśnicy

Nazwisko

Imię

termin

Stanowisko

AUGUSTYN

Andrzej

Czwartek 935-1035 co drugi tydzień

nauczyciel religii

BIEGASIK

Kamila

Piątek 730-800

Nauczyciel informatyki

BIŃCZAK

Grzegorz

Poniedziałek 1330-1430

Nauczyciel religii, edb, geografii

BORECKA

Beata

Wtorek 845-945

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Bukowska

Magdalena

Poniedziałek 1235-1335

pedagog

Cop

Oliwia

Poniedziałek 1330-1430

psycholog

CZEKAJ

Monika

Wtorek 1300-1400

nauczyciel zerówki

DEFRATYKA

Aleksandra

Środa 1630-1730

wychowawca w świetlicy

GRONDOWA

Agnieszka

Poniedziałek 1400-1500

dyrektor

JANOWSKA

Katarzyna

Piątek 1000-1100 co drugi tydzień

Nauczyciel biologii

Karwala

Gabriela

Piątek 1300-1400

nauczyciel zerówki

Kłeczek

Katarzyna

Poniedziałek 1630-1730

Nauczyciel religii

KONARSKA

Iwona

Poniedziałek 1030-1130

nauczyciel wspomagający

KULA

Bożena

Czwartek 1350_1450

Nauczyciel historii, WOSu

Kuraś

Daria

Wtorek 1330-1430

nauczyciel wspomagający

Kwasiborska

Grażyna

Środa 1330-1430

Nauczyciel matematyki

Łuczkiewicz-Kowalczyk

Dorota

Wtorek 730-800 co drugi tydzień

Nauczyciel j. niemieckiego

Makówka-Wiewiór

Joanna

Środa 1300-1400

nauczyciel dzieci przedszkolnych

Maniak

Joanna

Poniedziałek 1300-1400

nauczyciel dzieci przedszkolnych

MORZYK

Małgorzata

Piątek 700-800 co drugi tydzień

logopeda

Ogrodowicz

Agata

Piątek 730-800

Nauczyciel j. angielskiego

Omiecina

Ewa

Piątek 1430-1530

Nauczyciel j. angielskiego

PALIŃSKA

Grażyna

Środa 1000-1100

Nauczyciel j. polskiego

PIĄTEK

Katarzyna

Poniedziałek 750-850

pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

PUSZCZYKOWSKA-CIEŚLIŃSKA

Agata

Środa 800-900 co drugi tydzień

nauczyciel wspomagający

Rembak

Agata

Wtorek 1400-1500

nauczyciel dzieci przedszkolnych

Rychlewska

Zofia

Wtorek 1330-1430

nauczyciel dzieci przedszkolnych, plastyki

SKOREK-HEJNINGER

Marta

Wtorek 1245-1330

Nauczyciel wychowania fizycznego

SMERD

Bernadetta

Czwartek 800-900 co drugi tydzień

Nauczyciel informatyki

Staniszewska

Małgorzata

Czwartek 1430-1500

Nauczyciel j. angielskiego

Stoparczyk

Dominika

Wtorek 1420-1520

Nauczyciel j. polskiego

SZOPIANY

Paulina

Środa 1510-1610 co drugi tydzień

nauczyciel fizyki, chemii

SZUL-KNAPEK

Joanna

Piątek 730-830

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szydłowska-Żal

Ewelina

Czwartek 1330-1430

nauczyciel dzieci przedszkolnych

ŚLIWIŃSKA

Monika

Wtorek 1235-1335

Nauczyciel j. polskiego i religii

WALISZEK

Aleksandra

Wtorek 1400-1500

wicedyrektor

WNĘK

Magdalena

Wtorek 1135-1235

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

WOJTOWICZ

Anna

Wtorek 1235-1335

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zakrzewska-Biczysko

Małgorzata

Piątek 1600-1700

Nauczyciel dzieci przedszkolnych, wychowawca w świetlicy

ZAMORSKA

Izabela

Czwartek 700-800

Nauczyciel wychowania fizycznego