SP Gminy Oleśnica im. A. Mickiewicza w Oleśnicy

56-400 Oleśnica,

ul. Wileńska 32 a

tel. 71 314 02 36

Adres

56-400 Oleśnica,


ul. Wileńska 32 a


tel. 71 314 02 36


Kalendarium

Środa, 2024-02-28

Imieniny: Ludomira, Makarego

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Sprzątanie Świata

Za nami dzień pełen wrażeń, słońca i dobrej, pożytecznej zabawy. Uczniowie i przedszkolaki naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Po otrzymaniu gumowych rękawic oraz worków na śmieci, pod opieką pedagogów wyruszyli w teren, aby posprzątać okolice szkoły oraz pobliskiego osiedla. Uwieńczeniem ciężkiej pracy był okraszony pięknym, jeszcze letnim słońcem piknik, na którym młodzi ekolodzy rozkoszowali się pysznymi pieczonymi kiełbaskami, ufundowanymi przez „GAMA” Dubanowicz Sp. Jawna.
Organizatorkami wydarzenia były panie Marta Skorek-Hejninger, Izabela Zamorska, Agnieszka Grondowa oraz dbająca o dobra zabawę Małgorzata Zakrzewska-Biczysko.
                                                                                                         *************************
Społeczność Szkoły Podstawowej Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza w Oleśnicy bardzo serdecznie dziękuje panu Krzysztofowi Dubanowiczowi właścicielowi Centrum Dystrybucji Wędlin Mięsa i Drobiu GAMA za ufundowanie kiełbasek dla wszystkich uczniów i przedszkolaków naszej szkoły z okazji akcji Sprzątania Świata.
Dziękujemy ponadto Gminnemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu za przygotowanie worków na zbierane przez dzieci nieczystości.
Czytaj więcej o: