SP Gminy Oleśnica im. A. Mickiewicza w Oleśnicy

56-400 Oleśnica,

ul. Wileńska 32 a

tel. 71 314 02 36

Adres

56-400 Oleśnica,


ul. Wileńska 32 a


tel. 71 314 02 36


Kalendarium

Wtorek, 2024-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

Witamy na stronie

Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza w Oleśnicy

 

Dzisiaj na tablicy

 

Aktualności

Wielki wieszcz życzy powodzenia na...

Sam wieszcz narodowy- Adam Mickiewicz, życzy powodzenia na egzaminach naszym Ósmoklasistom.  Połamania piór!
Czytaj więcej o: Wielki wieszcz życzy powodzenia na egzaminach

Strefa odpoczynku w naszej Szkole

Dziś możemy się pochwalić piękną strefą relaksu, która zapewnia komfortowy odpoczynek uczniom naszej Szkoły podczas przerw międzylekcyjnych. A Wam jak się podoba?
Czytaj więcej o: Strefa odpoczynku w naszej Szkole

Certyfikat "Kubusiowego...

W ostatnich dniach nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający realizację wszystkich działań przewidzianych w regulaminie ogólnopolskiego projektu ekologicznego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”, którego celem było zachęcenie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne oraz...
Czytaj więcej o: Certyfikat "Kubusiowego Przyjaciela Natury"

Uczniowie klasy IB na wycieczce do...

8 maja uczniowie klasy IB wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej „Pocahontas” położonej we Wrocławiu. Na miejscu czekało na nich mnóstwo przygód i atrakcji: tor przeszkód wymagający nie lada zwinności, indiańska łódź, którą wyruszyli na połów ryb, strzelanie z...
Czytaj więcej o: Uczniowie klasy IB na wycieczce do Wioski Indiańskiej „Pocahontas”

I miejsce w konkursie matematycznym

Matematyczny sukces trzecioklasisty. Franciszek Krzemień oraz Filip Kużaj, uczniowie naszej szkoły, zakwalifikowali się do VII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkół podstawowych. 30 kwietnia 2024 roku do matematycznych zmagań przystąpili razem z kolegami i...
Czytaj więcej o: I miejsce w konkursie matematycznym

Głosujmy na Przyjaciela Dzieci!

Zapraszamy do głosowania i gorąco zachęcamy do oddania głosu na kandydata z naszej szkoły Pana Grzegorza Bińczaka. UWAGA, UWAGA!! Już dziś rusza głosowanie w plebiscycie „Przyjaciel Młodzieży Gminy Oleśnica” edycja II. Kandydatami są osoby i podmioty szczególnie...
Czytaj więcej o: Głosujmy na Przyjaciela Dzieci!

MRG pomaga potrzebującym

Dziś, w Urzędzie Gminy odbyło się kolejne spotkanie robocze MRG Oleśnica. Spotkanie wyjątkowe bo obecni na nim byli wyjątkowi goście. W części oficjalnej Pani Wiola Hoffman, którą wspieraliśmy podczas zbiórki na akumulatory do skutera inwalidzkiego wraz z panią Kasią Telka -...
Czytaj więcej o: MRG pomaga potrzebującym

Przedszkolaki świętują świata majowe

Z okazji Święta Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Przedszkolaki z grupy Jeżyków, wraz paniami Beatą Pinkiewicz-Garą oraz Anną Rybicką przygotowały wzorcową recytację wiersza Władysława Bełzy pod tytułem "Katechizm polskiego dziecka". Serdecznie gratulujemy młodym...
Czytaj więcej o: Przedszkolaki świętują świata majowe