SP Gminy Oleśnica im. A. Mickiewicza w Oleśnicy

56-400 Oleśnica,

ul. Wileńska 32 a

tel. 71 314 02 36

Adres

56-400 Oleśnica,


ul. Wileńska 32 a


tel. 71 314 02 36


Kalendarium

Wtorek, 2024-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Głosujmy na Przyjaciela Dzieci!

Zapraszamy do głosowania i gorąco zachęcamy do oddania głosu na kandydata z naszej szkoły Pana Grzegorza Bińczaka.

UWAGA, UWAGA!!
Już dziś rusza głosowanie w plebiscycie „Przyjaciel Młodzieży Gminy Oleśnica” edycja II. Kandydatami są osoby i podmioty szczególnie zasłużone dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Zgłoszeń zgodnie z regulaminem dokonali młodzieżowi radni ze wszystkich szkół gminnych w oparciu o konsultacje z rówieśnikami. Kandydatami do tytułu w tegorocznej edycji są:
- Pani Aleksandra Paris,
- Pani Katarzyna Kuczyńska,
- Pani Anita Krzekotowska,
- Pani Ewelina Przybył,
- Pan Grzegorz Bińczak,
- Pani Emilia Kucharska.
Sylwetki kandydatów wraz z uzasadnieniem zgłoszenia przedstawimy na naszej stronie w najbliższych dniach. A już teraz możecie zapoznać się z nimi i oddać swój głos pod linkiem do ankiety:
Każdy może oddać tylko jeden głos, na jednego kandydata. Zachęcamy gorąco!!! Glosowanie trwa do 22 maja włącznie, a wyniki plebiscytu poznamy podczas uroczystej sesji podsumowującej działania MRG Oleśnica w bieżącym roku szkolnym.
Czytaj więcej o:

Uczniowie klasy IB na wycieczce do Wioski Indiańskiej „Pocahontas”

8 maja uczniowie klasy IB wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej „Pocahontas” położonej we Wrocławiu. Na miejscu czekało na nich mnóstwo przygód i atrakcji: tor przeszkód wymagający nie lada zwinności, indiańska łódź, którą wyruszyli na połów ryb, strzelanie z łuku, malowanie twarzy, wspinaczka na wielką górę. Pierwszoklasiści przez cały dzień mogli poczuć się jak prawdziwi Indianie: poznawali ich kulturę i obyczaje, przybrali indiańskie imiona i atrybuty. Po całym dniu przygód mali Indianie musieli pożegnać to wyjątkowe miejsce i wrócić do szkoły. Zostały im piękne wspomnienia, kupione pamiątki oraz postanowienie, że jeszcze tam wrócą!

Czytaj więcej o: