Wiadomości

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 580.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.     

        I  właśnie z tej okazji 11 października 2019 roku cała nasza społeczność szkolna spotkała się na uroczystym przedstawieniu przygotowanym w tym roku przez najmłodszych uczniów naszej szkoły- dzieci z klasy zerowej, uczniów klasy II i III oraz grupkę wspaniałych szóstoklasistów. Młodzi artyści piosenką i  słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. W zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły i przedstawili postać nauczyciela. Nie zabrakło też układów tanecznych przygotowanych przez dzieci z klasy II oraz pięknej gry na dzwonkach w wykonaniu trzecioklasistów.       

 Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor Agnieszka Dorobiała, życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Mamy nadzieję, że wszyscy obecni na akademii miło spędzili ten czas, wsłuchując się w dźwięki muzyki, doskonałe teksty poetyckie i wpatrując się w humorystycznie przygotowane scenki z życia szkoły oraz układy taneczne.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Brzęk za wykonanie przepięknej dekoracji i Pani Marcie Skorek- Hejninger za oprawę muzyczną akademii.

 

                                                                                                             Beata Borecka, Ewelina Kembłowska, Anna Wojtowicz

Wyświetlony 255 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Search