Wiadomości

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 580.

Pasowanie na ucznia

Dnia 24 października br. 19 pierwszoklasistów zostało uroczyście przyjętych do grona uczniów naszej szkoły.

W uroczystości towarzyszyli dzieciom licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Oleśnica p. Marcin Kasina, a także Przewodnicząca Rady Rodziców p. Anna Herbst – Biegańska.Całą uroczystość poprowadziły dwie uczennice- Zuzanna Pytko i Kaja Korzeniowska z klasy piątej.Mali bohaterowie śmiało wkroczyli na scenę, aby przekonać wszystkich zebranych, że zasługują na to , aby zostać pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica.Uczniowie udowodnili, że są pracowici i tacy pozostaną,wykazali się ogromną  wiedzą, patriotyzmem i miłością do ojczyzny.

Po zakończeniu części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę, a pani dyrektor Agnieszka Dorobiała  dokonała symbolicznego aktu pasowania na uczniów. Pan Wójt wręczył uczniom pamiątkowe dyplomy  i upominki .Po części oficjalnej rodzice wręczyli pierwszakom słodkie domki . Nie zabrakło też słodyczy i upominków od starszych klas. W swoim przemówieniu Pan wójt  jak  i Pani dyrektor życzyli  dzieciom samych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

W tym ważnym dniu towarzyszyły uczniom  oprócz błysku fleszy, radość i duma ich rodziców oraz życzliwość ze strony wszystkich zaproszonych osób.Ten  szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów.

Gorące podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu tej niecodziennej, ale ważnej uroczystości szkolnej.

Agata Cieślińska

Wyświetlony 196 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Search