Wiadomości

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

W dniu 19 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Udział w niej wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście – wójt Gminy Oleśnica p. Marcin Kasina, z-ca wójta p. Krzysztof Skórzewski oraz przewodniczący Rady Gminy Oleśnica p. Tadeusz Kunaj.

Po części artystycznej w wykonaniu gimnazjalistów przygotowanych przez p. Bożenę Kula oraz zespołów wokalnych Magness i Lumen przygotowanych przez p. Agnieszkę Grondową, która również zadbała o piękną oprawę muzyczną, nastąpiło wręczanie przez panią dyrektor Agnieszkę Dorobiałę nagród uczniom wyróżniającym się w nauce, frekwencji, sporcie, czytelnictwie, działalności artystycznej.

Uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły wręczając piękne róże, o które zadbali rodzice. Były także gratulacje i podziękowania dla rodziców wspierających działalność szkoły oraz nagrody Wójta dla najlepszych uczniów i klas. Pani dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnała nauczycieli, którzy zakończyli pracę w naszej szkole.

Uroczystość ta kończyła mijający rok szkolny i działalność gimnazjum. Pożegnaliśmy gimnazjalistów, ale też ósmoklasistów słowami z utworu zespołu Dżem „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam”.

Bożena Kula

Wyświetlony 243 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Dołącz do nas

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.

Search