Wiadomości

Chłopak na 102

W naszej szkole tradycją stało sie to, że co roku 30 września z okazji Dnia Chłopaka wybieramy Chłopaka na 102. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował multimedialny quiz dla chłopców z naszej szkoły. Autorem quizu był nasz przewodniczący - Jan Cichosz z klasy VII B oraz członkowie samorzadu, którzy byli współautorami niektórych pytań.

Ponownie, ze względu na pandemię, musieliśmy zdecydować się na taką właśnie formę. Dla klasy pierwszej specjalny quiz przygotowali sami opiekunowie Samorządu - p. Aleksandra Waliszek oraz p. Grzegorz Bińczak. W klasach II - VIII wirtualne zmagania zakończyły się wyłonieniem i nagrodzeniem najlepszych chłopaków, którzy następnie wzieli udział 1 października w wielkim finale. 

W klasyfikacji finałowej wygrali:

Klasa I – Filip Kużaj

Klasy II - IV - Roch Jakubowsk

Klasa IV - VIII – Nazarii Demko

 

Opiekunowie Samorządu

Aleksandra Waliszek, Grzegorz Bińczak

 

Wyświetlony 153 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Deklaracja_dostępności_SPGO

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.pl

Search