Wiadomości

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 zdj strona

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Rodzice!

     Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Zostały  rozdane świadectwa, nagrody i podziękowania. Mamy za sobą dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie, których zasypywaliśmy pracami domowymi, kartkówkami, dziesiątkami wypracowań i setkami zadań zdobyli nową wiedzę oraz umiejętności  i doczekali się zasłużonego wypoczynku.

Dziękuje Wam drodzy uczniowie za wysokie wyniki w nauce, za wysokie lokaty w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych, za godną do naśladowania postawę wzorowego ucznia, za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz wzorową frekwencję.

Pragnę podziękować swoim nauczycielom, którzy ciężko pracowali i szukali sposobów na to, by przekazać uczniom jak najwięcej tajników wiedzy. Za nami niełatwy okres, a mianowicie nauczanie zdalne. Wszyscy uczyliśmy się nawzajem, stając w obliczu różnych problemów i jednocześnie wielu sukcesów. Dziś dziękuje całemu gronu pedagogicznemu za ogrom pracy i pragnę powiedzieć, ze współpraca z tak wspaniałym gronem pedagogicznym jest dla mnie zaszczytem i pouczającym doświadczeniem.

Szkoła to przede wszystkim ludzie, którzy w sposób twórczy, odpowiedzialny w niej współpracują, aby zrealizować najważniejsze cele, jakimi są nauka i wychowanie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc, życzliwość i zaangażowanie rodziców w funkcjonowanie szkoły. Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji wielu szkolnych przedsięwzięć.

Dziękuje wszystkim, którzy wspierali prace naszej szkoły: Pani Annie Zdanowicz- sekretarzowi szkoły, konserwatorowi szkoły Panu Markowi Przyślakowi oraz pracownikom firmy sprzątającej Perfect Clean.

Słowa podziękowania za wsparcie w działaniach naszej szkoły kieruję do  władz samorządowych Gminy Oleśnica oraz Rady Rodziców.

    Wszystkim uczniom i gronu pedagogicznemu, życzę aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki. Życzę Wam, aby wakacje były udane, pełne wrażeń i nowych przyjaźni. Ciesząc się nimi nie zapominajcie o bezpieczeństwie, zdrowiu i przestrzeganie zasad dobrego wychowania.

Powróćcie, aby w pełni sił i radości spotkać się 1 września 2020r.

Dyrektor Szkoły

Wyświetlony 226 razy
Więcej w tej kategorii: « Nasza szkoła POŻEGNANIE KLASY VIII »

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.pl

Search