Wiadomości

Nasza szkoła

W kwietniu z inicjatywy dyrektor Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica w Oleśnicy zostały zagospodarowane pasy zieleni znajdujące się wokół szkoły.

W realizacji projektu wzięli udział pracownicy szkoły: wicedyrektor szkoły, sekretarz szkoły, konserwator szkoły, dyrektor, pracownicy firmy sprzątającej Perfect Clean oraz pracownicy żłobka gminnego: dyrektor żłobka, sekretarz, konserwator, opiekunki. Teren zielony został przygotowany, wyłożony kolorową korą i obsadzony różnorodnymi gatunkami roślin rabatowych.

 Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy ciężką pracą przyczynili się do tego, aby nasza szkoła wyglądała pięknie w otoczeniu cudownej, pachnącej i kolorowej roślinności.

Wyrazy wdzięczności kieruję do właścicieli firmy sprzątającej Perfect Clean Państwa Karoliny i Mateusza Bugli, którzy ufundowali ponad dwieście roślin do obsadzenia terenu zielonego wokół szkoły. Dzięki Państwa wsparciu i ofiarności nasi pracownicy i uczniowie czują się szczęśliwi, a okazana szkole życzliwość będzie pomocą w dalszej pracy dla dobra naszych wychowanków.

Dyrektor Szkoły

Wyświetlony 197 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Search