Wiadomości

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach oraz tańczyły. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom złożyła również pani dyrektor Agnieszka Dorobiała. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Na koniec tego szczególnego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III

Wyświetlony 133 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Dołącz do nas

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.

Search