Wiadomości

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 580.

„Leśne opowieści” w oddziałach przedszkolnych

W ramach realizacji projektu ekologicznego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedzili pani Aleksandra Wyka oraz pan Patryk Moras z Nadleśnictwa Oleśnica.

Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady zachowania się w lesie (m.in. zachowanie ciszy, porządku, unikania kontaktu z dzikimi zwierzętami). Dowiedziały się także, w jaki sposób pomagać zwierzętom i ptakom przetrwać zimę. Leśnicy zainteresowali dzieci swoimi opowieściami wykorzystując różne ilustracje, eksponaty oraz naturalne okazy. Na koniec spotkania przedszkolaki miały możliwość zadawania pytań i ochoczo z tej możliwości skorzystały. Pytania były przeróżne, ale nasi goście na wszystkie bardzo cierpliwie i wyczerpująco odpowiedzieli. Dzięki tym zajęciom dzieci poszerzyły swoje wiadomości o lesie i jego mieszkańcach. Lepiej poznały zasady ochrony przyrody oraz opieki nad zwierzętami i ptakami w okresie zimowym.

 

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Wyświetlony 267 razy

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Search