Wiadomości

Dnia 5 lutego dzieci z klasy II i III uczestniczyły w zabawie karnawałowej.  Aula szkolna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy.

Dnia 03.02.2020 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych 0C i 0D wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do wrocławskiej piernikarni.

22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

13.01.2020 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych obejrzały przedstawienie pt. „Przygody Baltazara Gąbki” w wykonaniu aktorów z teatru Blaszany Bębenek.

W ramach realizacji projektu ekologicznego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedzili pani Aleksandra Wyka oraz pan Patryk Moras z Nadleśnictwa Oleśnica.

Za nami 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane były przede wszystkim na dziecięcą medycynę zabiegową. Akcja odbyła się pod hasłem „Wiatr w żagle”.

Dnia 10 stycznia dzieci z klasy II i III wybrały się do Teatru Lalek we Wrocławiu na sztukę Marty Guśniowskiej ,, Wąż”. W spektaklu poza aktorami występowały pacynki - lalki teatralne.

4 grudnia w sali widowiskowej MOKIS w Oleśnicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego ,, Bombka choinkowa”.

W grudniu 2019 roku w naszej szkole po raz kolejny zorganizowany został konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych uczniów.

O Nas

Typ podmiotu: Szkoła Podstawowa

Miejsce w strukturze: samodzielna

Numer RSPO: 18765

Numer REGON: 001181914

Rozpoczęcie działalności: 1994-12-02

Dyrektor: Agnieszka Dorobiała

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe Informacje.

Skontaktuj się z nami

Adres: Wileńska 32a, 56-400 Oleśnica

Telefon: 71 314 02 36

E-mail: spolesnica@olesnica.wroc.pl

WWW: www.spgminyolesnica.com

Dołącz do nas

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.

Search