SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

19 czerwca 2018 r. uczniowie kl. III d wraz z panią Barbarą Czech i wychowawczynią Agnieszką Grzesińską pojechali na ostatnią już wspólną wycieczkę, tym razem do wrocławskiego zoo. Pogoda sprzyjała spacerom i podziwianiu zwierząt. Młodzież mogła odpocząć po trudach nauki, a także powspominać wspólnie spędzone lata. Uczniowie miło spędzili ten jeden z ostatnich dni szkoły.

Agnieszka Grzesińska

Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do programu organizowanego przez AIESEC, który powstał na świecie w 1948 roku, w odpowiedzi na bieżące wówczas konflikty zrodzone przez II Wojnę Światową.

Czytaj więcej: KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU AIESEC

15 czerwca 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum ze Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica spotkali się wraz z nauczycielami w Ligocie Polskiej, gdzie odbył się zorganizowany przez rodziców młodzieży bal gimnazjalistów.

Czytaj więcej: BAL TRZECIOKLASISTÓW

5 czerwca klasy III b i VII wraz z wychowawczyniami i gośćmi programu Educate&Discover uczestniczyły w kursie pierwszej pomocy w GKN Driveline.

Czytaj więcej: GKN DRIVERLINE

Dnia 29.05.2018 r. w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka przedszkolaki z grupy 0A i 0B wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Bajkolandia” oraz do cukierni na pyszne lody.

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

17 maja 2018 roku odbyły się zawody w skoku w dal, wzwyż i w pięcioskoku w ramach Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez MIKS Junior Oleśnica na Stadionie Miejskim w Oleśnicy.

Czytaj więcej: CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola