SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

rekrutacja2018 popup

Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do programu organizowanego przez AIESEC, który powstał na świecie w 1948 roku, w odpowiedzi na bieżące wówczas konflikty zrodzone przez II Wojnę Światową.

Czytaj więcej: KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU AIESEC

5 czerwca klasy III b i VII wraz z wychowawczyniami i gośćmi programu Educate&Discover uczestniczyły w kursie pierwszej pomocy w GKN Driveline.

Czytaj więcej: GKN DRIVERLINE

Dnia 29.05.2018 r. w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka przedszkolaki z grupy 0A i 0B wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Bajkolandia” oraz do cukierni na pyszne lody.

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

17 maja 2018 roku odbyły się zawody w skoku w dal, wzwyż i w pięcioskoku w ramach Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez MIKS Junior Oleśnica na Stadionie Miejskim w Oleśnicy.

Czytaj więcej: CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY

W związku z obchodami 100. rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości, oddziały przedszkolne przystąpiły do realizacji projektu "Przedszkole młodych patriotów".

Czytaj więcej: PRZEDSZKOLE MŁODYCH PATRIOTÓW

z sercem na dloni

 
Nasze uczennice: Magda Gliszczyńska, Basia Pawluk i Gabrysia Wajerowska znakomicie zaprezentowały się w XVII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Z sercem na dłoni”.

Tym razem tematyka konkursu związana była z Ireną Sendlerową, rok 2018 został bowiem poświęcony tej niezwykłej osobie, która „z największym poświęceniem działała na rzecz ratowania drugiego człowieka”. Irena Sendlerowa uratowała przed śmiercią około 2,5 tys. żydowskich dzieci z warszawskiego getta.

Celem konkursu było upamiętnienie polskiej bohaterki, promowanie pozytywnych wartości takich jak empatia, tolerancja, chęć niesienia pomocy innym oraz rozwijanie umiejętności polonistycznych.

 

Czytaj więcej: SUKCES W KONKURSIE HUMANISTYCZNYM

W ramach realizowanego projektu "Przedszkole młodych talentów" dzieci z oddziału przedszkolnego 0A i 0B musiały zrealizować 10 zadań przewidzianych w konkursie. Ich wykonanie pozwoliło naszej szkole starać się o uzyskanie certyfikatu "Przedszkole Talentów".

Czytaj więcej: PRZEDSZKOLE TALENTÓW

20.04.2018 r. dwie klasy III udały się do Parku Trampolin – GO JUMP we Wrocławiu. Dzieci miały możliwość wykazania się w sportowych wyczynach. Radości z zabawy było moc.

Wyjazd i czas spędzony w tym miejscu uważamy za bardzo udany i z pewnością tam jeszcze wrócimy :-)

Galeria

Ewelina Kembłowska

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola