SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas podsumowań i pożegnań.

Na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 przybyli wszyscy uczniowie, wielu rodziców, nauczyciele, a także przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kunaj oraz ksiądz proboszcz Andrzej Augustyn. Na początku był oczywiście hymn i serdeczne powitanie przez samorząd szkolny. Później, jak tradycja nakazuje, klasa VI znakomicie zatańczyła poloneza. Na apelu pan Tadeusz Kunaj wręczył Nagrody Wójta. Stypendium i tytuł „najlepszego ucznia” otrzymali: Hanna Kościuk i Dominik Wester. Zaszczytny tytuł „najlepszej klasy” przypadł w tym roku ex aequo klasom V i VI.

Dyrektor szkoły Jan Leszek Rybiałek wręczył również dwie Nagrody Dyrektora dla szóstoklasistów: Joanny Śliwińskiej i Kacpra Pytkiewicza. Potem nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem, nagród dla najlepszych uczniów oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców klas III i VI, które rozstawały się z wychowawczyniami. Następnie piątoklasiści oficjalnie pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki oraz obdarowali ich upominkami. Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Herbst–Biegańska złożyła podziękowania panu dyrektorowi i gronu pedagogicznemu. Po wyrażeniu wdzięczności nauczycielom przez absolwentów, wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Całej społeczności uczniowskiej, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły życzymy radosnych, szczęśliwych i pełnych słońca wakacji.

Galeria

Monika Śliwińska

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola