SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

13 maja w Radzynie koło Drołtowic odbyły się warsztaty z j. angielskiego organizowanie przez Fundację Edukacji Przyrodniczej Learn Outdoors.

Zajęcia były prowadzone w plenerze i miały formę biwaku. Prowadzący to nauczyciele mówiący po angielsku, których pasją jest nauczanie praktyczne, ciekawe i celowe. Podczas warsztatów poznaliśmy również Ahmeda z Jordanii, Juana Carlosa z Hiszpanii i Billego z Wietnamu. Studenci będą również gościć w rodzinach naszych uczniów i uczestniczyć w Dniu Języków Obcych w szkole.

Tworzyliśmy bardzo liczą grupę utworzoną z klas IV-VIII i gimnazjum, gdyż było nas ponad 50 osób. Zostaliśmy podzieleni na 4 grupy i każda miała zadania do wykonania. Były to zajęcia z kamuflażu, tworzenia trójwymiarowej mapy terenu, praca z mikroskopem, a także tworzenie idealnego państwa. Po wykonaniu wszystkich zadań, każdy przygotowywał dla siebie warzywny szaszłyk, a w tym czasie prowadzący piekli kiełbaski. Na koniec zasiedliśmy do stołu i podczas wspólnego posiłku podsumowaliśmy warsztaty.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że musimy powtórzyć to doświadczenie za rok. Myślę, że była to dla nas bardzo ciekawa forma obcowania z językiem angielskim.

Justyna Słupek - Borcz

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola