SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

pr 07052019Dzięki zdobyciu mistrzostwa powiatu w minipiłce ręcznej przyszedł czas na półfinał strefy wrocławskiej.

Zawody odbyły się 07.05.2019 roku na naszej hali sportowej, a do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły – SP Cieszków, SP Oborniki Śląskie i my (czwarty zespół nie dotarł). Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” 2x10min.

Nasze dziewczęta swój pierwszy mecz rozegrały z drużyną z Obornik. Nasze reprezentantki grały jak natchnione, pełne energii i radości. Wynik był niesamowity…11:3. Drugi mecz z dziewczętami z Cieszkowa popsuł nam nieco humory. Zdarzyło się nam kilka pomyłek i niestety musiałyśmy uznać wyższość rywalek. Mecz zakończył się wynikiem 2:6.

Dzięki swojej bardzo dobrej postawie nasze dziewczęta uzyskały najlepszy wynik w historii szkoły. SPGO zajęło drugie miejsce w półfinale wojewódzkich mistrzostw piłki ręcznej dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci.

Skład drużyny:

Aleksandra Zaręba, Klaudia Malinowska, Wiktoria Furmanowska, Wiktoria Bodo, Jowita Szydełko, Aleksandra Makuch, Hanna Leonarczyk, Aleksandra Żelazna, Sabina Chara, Karina Balcerek.

Jestem bardzo dumna z naszych zawodniczek. Dzięki swojej cudownej postawie osiągnęły wielki sukces. Dziękuję każdej z osobna za walkę, zaangażowanie, radość i łzy. To była niesamowita przygoda.

Marta Skorek-Hejninger

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola