SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

W czwartek 28 lutego w godz. od 10.00 do godz. 12.00 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia aula szkolna zamieniła się w salę balową.

Wcześniej uczniowie z każdej klasy, na swoich zajęciach edukacyjnych, przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy nauczycieli salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki i przy wspólnych tańcach z diabełkami bawili się wyśmienicie! W rolę diabełków wcieliły się Pani Anna Wojtowicz i Pani Beata Borecka.
 Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani gromkimi
brawami.

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 12.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

Galeria

Anna Kochanowska
Beata Borecka
Anna Wojtowicz

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola