SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

W dniach 25 i 26.02.2019 r. odbyły się mistrzostwa gminy w mini piłce siatkowej klas VI.

Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły cztery drużyny: SP Smolna, SP Ligota Polska, SP Sokołowice i SPGO. Rywalizacja toczyła się do 2 wygranych setów w systemie „każdy z każdym”. Po wielu emocjach i tie-breakach nasze dziewczynki zajęły II miejsce.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – SP Sokołowice

II miejsce – SPGO

III miejsce – SP Smolna

IV miejsce – SP Ligota Polska

Skład naszej reprezentacji: Klaudia Malinowska, Aleksandra Zaręba, Aleksandra Żelazna, Aleksandra Makuch, Wiktoria Bodo, Jowita Szydełko, Karina Balcerek, Sabina Chara.

Chłopcy również przysporzyli nam wiele emocji. Większość meczów kończyło się tie-breakiem, czyli trzecim decydującym setem, którego gra się do 15 punktów. Świadczy to o bardzo wysokim i wyrównanym poziomie w naszej gminie. Ostatecznie nasi chłopcy, podobnie jak dziewczęta, zajęli II miejsce.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – SP Ligota Mała

II miejsce – SPGO

III miejsce – SP Smolna

IV miejsce – SP Sokołowice

Skład naszej reprezentacji: Oliwier Grzeszczakowski, Adam Srebrny, Alan Wojtan, Hubert Wojtan, Igor Zaręba, Bartosz Bagan, Jakub Jabłoński, Piotr Kozioł, Filip Wrzaszczak, Karol Lizun, Seweryn Mateusiak, Marcel Hoffman.

Jestem bardzo dumna z naszych uczniów. Ciężko pracowali, a efekty było widać na boisku. Mam nadzieję, że zdobyte umiejętności i doświadczenie pozostaną na całe życie.

Galeria

Marta Skorek-Hejninger

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola