SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni. Są w nim jednak takie dwa dni zaznaczone kolorem czerwonym, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.

Jest to oczywiście święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie seniorów na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

Dnia 21 stycznia odbyła się więc wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej auli dzieci z klas I-III przedstawiły ciekawy i humorystyczny program artystyczny. Były to nie tylko wiersze i piosenki okolicznościowe. Zaproszeni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu uczniów klasy I, zabawne scenki w wykonaniu uczniów klasy III oraz usłyszeli pięknie zagrane na dzwonkach ,, Sto lat” dedykowane im przez klasę II. Mali artyści z przejęciem i dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Frekwencja jak co roku dopisała. Po zakończeniu uroczystości szanowne Babcie i Dziadkowie udali się do klas, gdzie czekały na nich prezenty wykonane własnoręcznie przez ich wnuki oraz słodki poczęstunek, a także kawa i herbatka przygotowana przez rodziców naszych pociech.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za tak liczne przybycie i jeszcze raz życzymy wspaniałym Babciom i Dziadkom dużo, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy każdego dnia.

Galeria

Beata Borecka
Anna Kochanowska
Anna Wojtowicz

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola