SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica są już pełnoprawnymi uczniami. 25 października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

W auli zawisła przepiękna dekoracja z postaciami radosnych uczniów zmierzających do szkoły na latających kredkach. Pierwszoklasiści, ubrani w stroje galowe, wyglądali niezwykle elegancko.

Na początku uroczystości uczennice klasy V, Wanessa Klapińska i Zuzanna Szczygieł, gorąco przywitały zaproszonych gości, a szczególnie serdecznie uczniów klasy I. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Pochwaliły się też umiejętnością gry na dzwonkach. Śpiewająco odpowiadały na pytania Zuzi dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. W podniosłej atmosferze ślubowały być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Agnieszka Dorobiała dokonała aktu pasowania na ucznia naszej szkoły. Następnie starsi koledzy i koleżanki życzyli pierwszoklasistom samych radosnych i pogodnych dni w szkole oraz sukcesów w nauce. Do życzeń dołączyła się również pani dyrektor i zaproszeni goście.

Uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Miłym zakończeniem uroczystości była wspólna fotografia.

Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Galeria

Beata Borecka

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola