SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

rekrutacja2018 popup

8 lutego w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z nauczania początkowego, pod kierunkiem swoich wychowawczyń, przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom złożyła również pani dyrektor Agnieszka Dorobiała.

Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec tego szczególnego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli za przygotowanie dzieci do występu oraz szczególne „dziękuję” dla Pani Iwony Brzęk za przygotowanie przepięknej dekoracji, która dopełniła całą uroczystość.

Galeria

Magdalena Wnęk
Ewelina Kembłowska

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola