SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku!

W tym roku szkolnym w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.

Podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 24 listopada w przeddzień „urodzin” sympatycznego bohatera, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, malowanka, wyklejanka. Zanim wręczono nagrody, nasi uczniowie wysłuchali krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Laureatami konkursu zostali: Paulina Jarki, Borys Harasim, Hanna Sudoł, Amelia Ligocka, Aleksander Kembłowski, Nazar Demko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

 moj przyjaciel mis1
 moj przyjaciel mis2
 moj przyjaciel mis3
 moj przyjaciel mis4

Magdalena Wnęk

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola