Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/uslugiin/domains/spgminyolesnica.pl/public_html/templates/dd_fxclean_61/inc/SZKL_security.php(1) : eval()'d code on line 1
SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

drzwi otwarte 2018

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku!

W tym roku szkolnym w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.

Podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 24 listopada w przeddzień „urodzin” sympatycznego bohatera, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, malowanka, wyklejanka. Zanim wręczono nagrody, nasi uczniowie wysłuchali krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Laureatami konkursu zostali: Paulina Jarki, Borys Harasim, Hanna Sudoł, Amelia Ligocka, Aleksander Kembłowski, Nazar Demko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

 moj przyjaciel mis1
 moj przyjaciel mis2
 moj przyjaciel mis3
 moj przyjaciel mis4

Magdalena Wnęk

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola