foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

W dniu 27.10.2017 r. nasi uczniowie wraz z rodzicami i p. Moniką Knysak wybrali się na Stadion Miejski we Wrocławiu.

Śląsk Wrocław po raz kolejny zaprosił najmłodszych kibiców na akcję „Dzieci na stadionie”. Tym razem młodzi fani WKS-u mieli szansę obejrzeć mecz z Pogonią Szczecin. Emocje towarzyszyły już od pierwszych chwil, gdyż w 4. minucie Marcin Robak trafił główką do bramki gości. Nasi uczniowie w 35. minucie po raz drugi mogli cieszyć się z bramki dla Śląska. Pięknym strzałem popisał się znów Marcin Robak. Po zmianie stron obraz gry nieco się zmienił - na korzyść przyjezdnych. Jednak w 67. minucie wynik na 3:0 ustalił Arkadiusz Piech. Szaleństwa na trybunach nie było końca. Śpiewy, podskoki, machanie szalikami … aż miło było widzieć tak radosne dzieci. Część uczniów bardzo dobrze znała wszystkie przyśpiewki kibiców, pozostali mieli świetną okazję, aby je poznać.

Wszyscy wrócili do domu zmarznięci, lecz bardzo szczęśliwi, ze śpiewem na ustach i z miłymi wspomnieniami.