SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Tradycyjnie, jak co roku, uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Apel i konkurs „Chłopak na 102” przygotowała klasa VI.

Na początku uczniowie obejrzeli inscenizację, w której pojawiły się życzenia, dowcipy oraz zabawna scenka prezentująca różne typy mężczyzn. Potem odbył się konkurs „Chłopak na 102”. Poszczególne klasy reprezentowali:

KL. 0 - ROCH JAKUBOWSKI
KL. I - ALEKSANDER KEMBŁOWSKI
KL. II - SEBASTIAN MYJKOWSKI
KL. III A - ADAM KOMOSA
KL. III B - FILIP SZCZYGIEŁ
KL. IV - ŁUKASZ PAWLAK
KL. V - OLIWIER GRZESZCZAKOWSKI
KL. VI - KAROL KRYSIAK
KL. VII - MICHAŁ LIZUN

Młodzi mężczyźni rywalizowali w czterech konkurencjach. Na początku musieli się przedstawić i zaprezentować swoje hobby. Potem wykazali się umiejętnością przyszywania guzików oraz sznurowania butów. Sprawność fizyczna naszych chłopców była testowana za pomocą rzutu do celu: starsi wykorzystali kapelusze i bejsbolówki, młodsi- piłeczki. Na koniec została przygotowana najśmieszniejsza konkurencja – panowie ćwiczyli bowiem umiejętność golenia się na…. balonach. Było dużo dobrej zabawy i mocny doping widowni.

Komisja konkursowa w składzie: Urszula Bujwid, Katarzyna Janowska oraz Monika Knysak, po podliczeniu punktów, wyłoniła zwycięzców. Tytuł „Chłopaka na 102” otrzymali:

Adam Komosa ( w kategorii klas 0 – III)
Karol Krysiak (w kategorii klas IV – VII)

Gratulacje!!!

Galeria

Monika Śliwińska

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola