SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas podsumowań i pożegnania ze szkołą. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 przybyli wszyscy uczniowie, wielu rodziców, nauczyciele.

Na początku był oczywiście hymn, a potem krótki program artystyczny przygotowany przez klasę V. Wystąpiła również grupa taneczna, a młodsze dzieci zaśpiewały wakacyjną piosenkę. Apel poprowadzili Gabrysia Wajerowska i Mateusz Szczepaniak.

Na uroczystość przybył Przewodniczący Rady Gminy pan Tadeusz Kunaj, który wręczył Nagrody Wójta najlepszym uczniom: Zuzannie Szczygieł i Magdalenie Gliszczyńskiej, a także najlepszej klasie – w tym roku ten tytuł przypadł klasie V i VI. Dodatkowa nagrodę od Rady Rodziców i Dyrektora otrzymała Gabrysia Wajerowska. Potem zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za konkursy, a także podziękowania dla rodziców.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za ten bogaty w wydarzenia i sukcesy rok szkolny oraz życzyła wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji.

Galeria

Monika Śliwińska

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola