SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

10 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się I Piknik rodzinny, na który przybyli uczniowie z rodzicami i dziadkami. Było to wielkie święto szkoły i zarazem święto rodzin.

Dzień zaczął się od ulewy, ale rzęsisty deszcz nie popsuł nastrojów, po prostu większość stoisk ustawiono wewnątrz szkoły. Tam też odbyła się pierwsza część programu artystycznego, w której wystąpiły dzieci z młodszych klas oraz grupa taneczna. Przygotowany montaż słowno-muzyczny nawiązywał do ważnej wartości – rodziny. Każda klasa przygotowała stoisko z różnymi atrakcjami, było mnóstwo pyszności, kawa i herbata, loteria fantowa, kiermasz książki oraz kącik artystyczny, w którym wykonywano ozdoby z koralików i artystycznie malowano twarz.

Niebo bardzo szybko się przejaśniło i już w słońcu przyszedł czas na kolejne atrakcje: dmuchane ślizgawki, wielkie bańki mydlane, pokaz wozu strażackiego i policyjnego, przeciąganie liny, grę w hokeja oraz występ zespołu ludowego „Boguszyczanie”. Panie policjantki rozdały karty rowerowe i oznakowały pojazdy młodych cyklistów. Na końcu zostały wylosowane 3 główne nagrody dla uczestników pikniku. Wszyscy znakomicie się bawili i szybko zapomnieli o deszczowym poranku.

Dziękujemy rodzicom i dziadkom, którzy zaangażowali się w organizację pikniku. Wyrazy wdzięczności kierujemy do zespołu „Boguszyczanie”, Gminnego Ośrodka Kultury oraz wszystkich sponsorów, dzięki którym udało się zorganizować to wielkie szkolne i rodzinne święto.

Galeria

Monika Śliwińska

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola