SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

16 czerwca po raz piąty w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia statuetek dla najlepszych z najlepszych. Na oscarową galę, oprócz uczniów i nauczycieli, licznie przybyli rodzice.

 Akademię poprowadziły Magdalena Gliszczyńska i Barbara Pawluk z klasy VI.

Na początku uroczystości wystąpiła uczennica klasy V Gabriela Wajerowska z piękną recytacją, następnie Lena Wójcik z klasy VI zaprezentowała dwa utwory gitarowe.

Następnie wystąpiły dziewczynki z klasy II, IV i V pod kierunkiem pani Moniki Knysak, które zaprezentowały energiczny taniec z pomponami.

Po muzycznym wstępie rozpoczęło się wręczanie statuetek w czterech kategoriach : Wzorowy uczeń, Kulturalny uczeń, 100% frekwencji oraz Najlepszy sportowiec. Wyjątkowo w tym roku zostały wyróżnione medalami drużyny sportowe.

Laureaci otrzymywali nagrody od pani Dyrektor Agnieszki Dorobiały, która gratulowała uczniom i ich rodzicom, życzyła dalszych wspaniałych osiągnięć i zachęcała wszystkich do wytrwałej pracy i rozwijania swoich talentów.

A oto nasi laureaci:

Kategoria: Wzorowy uczeń (nagroda za wyniki w nauce i konkursach)

  • Oliwia Bugla i Szymon Muszyński z klasy I
  • Florentia Florentzou, Sara Patyk, Martyna Mąkosa i Kaja Korzeniowska z klasy II a
  • Jan Cichosz, Maja Kowalczyk, Nikodem Boroch i Hanna Leonarczykz klasy II b
  • Zuzanna Szczygieł i Wanessa Klapińska z klasy III
  • Adam Srebrny z klasy IV
  • Gabriela Wajerowska, Kinga Biegańska i Maciej Szynal z klasy V
  • Magdalenę Gliszczyńska, Lena Wójcik, Katarzyna Śliwa i Barbara Pawluk z klasy VI

Kategoria: Kulturalny uczeń

  • Karolina Lizun i Zuzanna Pytko
  • Jan Cichosz
  • Piotr Lizun i Anna Proszkowska
  • Adam Srebrny, Karol Lizun i Marcel Hoffman
  • Gabriela Wajerowska, Mateusz Szczepaniak, Mateusz Cieszkowski i Magdalena Gliszczyńska

Kategoria: Najlepszy sportowiec.

Na tytuł najlepszego sportowca zasłużyli w klasach młodszych:

  • Dawid Stwora
  • Hanna Leonarczyk
  • Maciej Banaszewski
  • Sabina Chara

I w klasach starszych:

  • Oliwier Grzeszczakowski
  • Mariusz Dworniczak
  • Klaudia Malinowska
  • Aleksandra Żelazna
  • Magdalena Gliszczyńska
  • Jakub Połeć
  • Wojciech Dworniczak
  • Michał Lizun

W ostatniej kategorii 100% frekwencji statuetki otrzymali:

  • Maja Kowalczyk
  • Łukasz Pawlak
  • Justyna Ropuszyńska
  • Oliwier Grzeszczakowski
  • Maciej Szynal
  • Barbara Pawluk

Medale wśród sportowców otrzymali:

Minipiłka nożna chłopców:

Damian Michalik, Karol Krysiak, Mariusz Dworniczak, Rafał Szult, Oliwier Grzeszczakowski, Michał Lizun, Jakub Połeć i Wojciech Dworniczak

Minipiłka siatkowa chłopców:

Alan i Hubert Wojtan, Oliwier Grzeszczakowski, Jakub Jabłoński, Bartosz Bagan

Minipiłka siatkowa dziewczyn:

Kinga Biegańska, Klaudia Malinowska, Oliwia Małachowska, Gabriela Wajerowska, Julia Patyk, Katarzyna Śliwa, Gabriela Hreczuch, Magdalena Gliszczyńska, Lena Wójcik i Oliwia Kajda

Dodatkowo sportowe wyróżnienia otrzymali:

Jowita Szydełko i Cezary Wojnarowski

 

Gratulujemy laureatom oraz ich rodzicom. Liczymy na to, że w przyszłym roku nagrodzonych osób będzie jeszcze więcej.

Galeria

Justyna Słupek-Borcz

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola