SP Gminy Oleśnica - Kadra pedagogiczna

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

L.p.

Nazwisko i Imię

 Stanowisko

1.

Dorobiała Agnieszka

Dyrektor szkoły

2.

Biegasik Kamila

Z-ca Dyrektora szkoły

3.

Ks. Augustyn Andrzej

Nauczyciel religii

4.

Baran Włodzimierz

Nauczyciel matematyki

5.

Bińczak Grzegorz

Nauczyciel religii, geografii i edukacji dla bezpieczeństwa

6.

Brzęk Iwona

Nauczyciel plastyki        i techniki

7.

Buczak Marta

Nauczyciel języka niemieckiego

8.

Borecka Beata

 Nauczyciel edukacji przedszkolnej

9.

Bujwid Urszula

 Nauczyciel religii i techniki

10.

Cieślińska Agata

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

11.

Defratyka Aleksandra

Nauczyciel świetlicy

12.

Grondowa Agnieszka

Nauczyciel języka polskiego

13.

Janowska Katarzyna

Nauczyciel biologii i wychowania fizycznego

14.

Kasprzak Kamila

Nauczyciel plastyki

15.

Kembłowska Ewelina

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

16.

Knysak Monika

Nauczyciel przyrody

17.

Kochanowska Anna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

18.

Kollinger Lucyna

Nauczyciel geografii

19.

Kuc - Kowalczyk Katarzyna

Psycholog szkolny

20.

Kula Bożena

Nauczyciel historii i WOS, bibliotekarz

21.

Kwasiborska Grażyna

Nauczyciel matematyki

22.

Martynowa Galina

Nauczyciel języka angielskiego

23.

Misiak Justyna

Nauczyciel języka niemieckiego i świetlicy

24.

Morzyk Małgorzata

 Logopeda

25.

Palińska Grażyna

Nauczyciel języka polskiego

26.

Rybska- Korzępa Monika

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

27.

Rychlak Anna

Nauczyciel chemii

28.

Sadowska Urszula

Pedagog szkolny

29.

Skorek – Hejninger Marta

Nauczyciel wychowania fizycznego

30.

Słupek - Borcz  Justyna

Nauczyciel języka angielskiego   

31.

Smerd Bernadetta

Nauczyciel matematyki i informatyki

32.

Stojko Magdalena

Nauczyciel  wychowania fizycznego

33.

Szopiany Paulina

Nauczyciel fizyki

34.

Trzeciak Sylwia

Nauczyciel języka polskiego i historii

35.

Waliszek Aleksandra

Nauczyciel matematyki

36.

Włuczkowska Ewa

 Nauczyciel muzyki

37.

Wnęk Magdalena

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

38.

Wojtowicz Anna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

39.

Zachodni Agnieszka

 Psycholog szkolny

40.

Zamorska Izabela

Nauczyciel wychowania fizycznego i WDŻ

41.

Zych Anna

Nauczyciel języka angielskiego    

   OPIEKUNOWIE  UCZNIÓW  DOJEŻDZAJĄCYCH

1.

Dworniczak Barbara

 

   2.

Cieślińska Agata

        

3.

Jędrzejczyk Agnieszka

 

4.

Kuzyk Krystyna

     

5.

Kaszuba Mirosława

 

6.

Łudczak Danuta

 

7.

Łyś Halina

       

8.

Rzepka Monika

 

9.

Nazarow Izabela

 

10.

Wójcik Małgorzata

 

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola