Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/uslugiin/domains/spgminyolesnica.pl/public_html/templates/dd_fxclean_61/inc/SZKL_security.php(1) : eval()'d code on line 1
SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

drzwi otwarte 2018

W niedzielę 2.04.2017 r. we Wszechświętem odbył się XX Przegląd Obrzędów i Zwyczajów Wiosennych i Wielkanocnych „Kogutek” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

Nasza grupa teatralna „Wesołe dzieciaki” pod kierunkiem pani Eweliny Kembłowskiej i pani Kamili Biegasik przygotowała przedstawienie, które przybliżyło tradycje wielkanocne.

Dziewczynki i chłopcy zaprezentowali świąteczną scenkę oraz zaśpiewali piosenki: „Pisanki, pisanki”, „Wieziemy tu kogucika”, „Święta, święta”. Mali artyści spisali się na medal. Za swój występ zostali nagrodzeni brawami, dyplomem za udział oraz nagrodą pieniężną. Po spektaklu dzieci zostały zaproszone na poczęstunek.

Podziękowania należą się pani Ewie Stępień - Włuczkowskiej za akompaniament, a także rodzicom, którzy przyjechali wraz z dziećmi na niedzielny, wielkanocny spektakl.

Galeria

Kamila Biegasik

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola