SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

23 marca gościliśmy dzieci i rodziców, którzy przybyli poznać naszą szkołę.

Uroczystość drzwi otwartych poprowadził uczeń klasy V – Mateusz Szczepaniak.

W oficjalnej części pani dyrektor Agnieszka Dorobiała opowiedziała o atutach szkoły i wszystkich projektach edukacyjnych realizowanych w obecnym roku. Pani Barbara Mrowicka zaprezentowała naszą bibliotekę i pomysły na rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci. Potem rodzice obejrzeli zdjęcia z życia szkoły, usłyszeli o sukcesach uczniów i różnych ciekawych uroczystościach.

Zaproszeni goście mieli okazję oglądnąć spektakl pt. „W krainie bajek” przygotowany przez grupę teatralną „Wesołe dzieciaki” prowadzoną przez panie Kamilę Biegasik i Ewelinę Kembłowską. Wśród licznych atrakcji były zajęcia plastyczne, ciekawe doświadczenia przyrodnicze, lekcja języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, spotkanie z postaciami historycznymi i literackimi oraz zabawy w kąciku gier planszowych. Chętni rodzice zwiedzali obiekty sportowe, czyli salę gimnastyczną, siłownię i boiska.

W przerwach pomiędzy zajęciami swoje siły można było wzmocnić ciastkami, kawą i herbatą. Na koniec każdy maluszek, który do nas przybył, został obdarowany drobnym upominkiem.

W ramach drzwi otwartych pragnęliśmy pokazać naszą szkołę nie tylko jako budynek z dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, ale przede wszystkim jako społeczność, która jest aktywna, tworzy, rozwija się i cieszy się ze swoich działań.

Mamy nadzieję, że przyszli uczniowie dobrze się u nas czuli i chętnie zawitają w naszych murach 1 września 2017 r.

Galeria

Monika Śliwińska

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola