SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

31.01.2017 r. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy w minisiatkówce dziewcząt i chłopców klas szóstych.

W zawodach wzięły udział zespoły z Sokołowic, Smolej, Ligoty Małej oraz Gminy Oleśnica. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”, sety rozgrywane były do 25 punktów, a spotkanie do dwóch wygranych setów.

Młodzi adepci siatkówki ambitnie walczyli o jak najlepszy wynik dla swojej szkoły. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki naszej szkoły, które wygrały wszystkie spotkania i tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Gminy Oleśnica. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Sokołowic, a trzecie ze Smolnej. Wśród chłopców nie do pokonania okazał się zespół z Ligoty Małej, wicemistrzami gminy została drużyna z Sokołowic, trzeci stopień podium należał do naszych siatkarzy, a czwarte miejsce wywalczyli chłopcy ze Smolnej.

Jak zawsze rywalizacji towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Medale i dyplomy najlepszym zespołom wręczyła pani dyrektor Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica w Oleśnicy - Agnieszka Dorobiała.

Naszą szkołę reprezentowały:

Julia Patyk, Katarzyna Śliwa, Gabriela Hreczuch, Magdalena Gliszczyńska, Lena Wójcik, Kinga Biegańska, Klaudia Malinowska, Gabriela Wajerowska, Oliwia Małachowska, Oliwia Kajda.

Skład drużyny chłopców:

Wojciech Dworniczak, Michał Lizun, Jakub Połeć, Bartłomiej Stępień, Michał Jabłoński, Mariusz Dworniczak, Rafał Szult, Mateusz Cieszkowski, Mateusz Szczepaniak, Maciej Szynal.

Bardzo dziękuję naszym młodym sportowcom za ogromne zaangażowanie oraz walkę do samego końca, a Gabrysi za fotorelację z zawodów.

Galeria

Monika Knysak

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola