SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

W środę 21.12.2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Klasy IIa i IIb rozpoczęły galę od pięknego przedstawienia jasełek, które przybliżyły nam najważniejszy moment świąt. Dzieci odtworzyły historię narodzenia Jezusa, śpiewały kolędy przy dźwiękach muzyki, którą zapewniła nam pani Ewa Stępień-Włuczkowska oraz grająca na gitarze Lena Wójcik.

Po jasełkach wystąpili uczniowie klasy piątej z tańcem świątecznym i belgijką. Na koniec zaprezentowały się dzieci z kółka teatralnego „Wesołe Dzieciaki”, które zaśpiewały pastorałki – kilka dni wcześniej za to wykonanie otrzymały wyróżnienie w XXII Międzygminnym Przeglądzie Grup Kolędniczych „Pastorałka” w Ligocie Polskiej.

Uwieńczeniem tej pięknej gali była przemowa pani dyrektor Agnieszki Dorobiały, głos zabrali również pani Anna Herbst – Biegańska (przewodnicząca Rady Rodziców), ksiądz proboszcz Andrzej Augustyn oraz nasz wieloletni dyrektor J.L. Rybiałek. Po złożonych życzeniach wszyscy udali się na klasowe wigilie, w które jak co roku mocno zaangażowali się rodzice.

Dziękujemy paniom, które przygotowały całą uroczystość: Agacie Cieślińskiej, Ewelinie Kembłowskiej, Monice Knysak, Kamili Biegasik, Ewie Stępień – Włuczkowskiej i Monice Śliwińskiej.

Galeria

Grono Pedagogiczne

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola