Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/uslugiin/domains/spgminyolesnica.pl/public_html/templates/dd_fxclean_61/inc/SZKL_security.php(1) : eval()'d code on line 1
SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

drzwi otwarte 2018

7 grudnia klasa V uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu, a mianowicie miała możliwość wysłuchania koncertu gitarowego w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Oleśnicy: Gabrieli Wajerowskiej (też naszej uczennicy) oraz Michała Szymczaka.

Gitarzyści, przygotowani przez panią Beatę Kurdybachę, zaprezentowali się indywidualnie i w duecie. Melodie były bardzo zróżnicowane: od „Paryskiego walczyka”, poprzez trudne etiudy, na klimatach włoskich kończąc.

Spotkanie to nie było typowym koncertem, pani Beata bowiem zorganizowała dla piątoklasistów twórcze warsztaty. Uczniowie bawili się w scenarzystów i wymyślali tytułu i tematy filmów, do których pasowałaby prezentowana muzyka, robili również ilustracje do końcowych utworów. Było wesoło i intrygująco, niektórych pomysłów mogliby pozazdrościć wybitni reżyserzy.

Dziękujemy za wspaniałą muzyczną ucztę i dobrą zabawę.

Galeria

Monika Śliwińska

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola