SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Dnia 27 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

 

W uroczystości wzięli udział: Dyrektor szkoły pani Agnieszka Dorobiała, wójt gminy oleśnica pan Marcin Kasina, przewodnicząca Rady Rodziców, członkowie Rady Pedagogicznej licznie zgromadzeni rodzice i dziadkowie naszych pierwszoklasistów.

Uczniowie wraz z wróżkami (uczennicami z klasy VI) wyruszyli do zaczarowanych krain, aby wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Pierwszoklasiści w swoim wystąpieniu zaprezentowali się wspaniale. Wykazali się świetną recytacją wierszyków oraz pięknym śpiewaniem. Nad wszystkim czuwały koleżanki ze starszej klasy.

Następnie uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie, że zawsze będą: godnie reprezentować szkołę, zachowywać się kulturalnie, z szacunkiem traktować kolegów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły oraz sumiennie wykonywać obowiązki ucznia.

W dalszej części programu odbyło się pasowanie na ucznia dokonane przez Panią Dyrektor. Zostały wręczone dyplomy pasowania oraz rożki obfitości. Pierwszoklasiści otrzymali również prezenty wraz z życzeniami od Pana Wójta oraz Pani Przewodniczącej Rady Rodziców. Koleżanki i koledzy z klas starszych również przywitali młodszych kolegów oraz wręczyli im upominki.

Po uroczystości przybyli goście zostali zaproszeni przez uczniów klasy pierwszej na słodkie przyjęcie przygotowane przez rodziców, które upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Galeria

Kamila Biegasik

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola