SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

3 października odbyły się w naszej szkole wybory „Chłopaka na 102”.

W wyniku klasowych eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowało się 7 kandydatów. O wyborze najwspanialszego zadecydowała komisja, która po każdej konkurencji oceniała kandydatów przyznając im punkty biorąc pod uwagę prezencję i urok osobisty, dowcip i inteligencję. Sprawdzała również jak nasi kandydaci radzą sobie w sytuacjach z nietypowym problemami.

W pierwszym zadaniu zawodnicy poproszeni zostali o zaprezentowanie się. Każdy miał powiedział coś o sobie, czym się interesuje i co najbardziej lubi robić w wolnym czasie.

Następnie przenieśliśmy się oczyma wyobraźni na plan castingu, gdyż znana wytwórnia filmowa poszukiwała odtwórców głównych ról męskich. Zadanie polegało na takim przedstawieniu się, aby szef produkcji zaangażował uczestników do wybranego filmu. Casting miał za zadanie skompletować obsadę do kilku filmów tj. do horroru, komedii i filmu wojennego. Zadanie polegało na takim przedstawieniu się, aby szef produkcji zaangażował uczestnika do wybranego filmu.

Zadanie trzecie to zaproszeniu do tańca partnerki z widowni i wspólny taniec. Ostatnie zadanie to rozpoznawanie sportowców przedstawionych na fotografiach.

Tytuł „Chłopaka na 102” otrzymał chłopiec, który zgromadził największą liczbę punktów. A byli to w klasach I-III Szymon Muszyński, a w klasach IV- VI Mariusz Dworniczak.

Gratulujemy!

Galeria

logo ggo2 spgo

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

biblioteka

Konkursy

Galerie

Rekrutacja - Szkoły Ponadgimnazjalne

dla gimnazjalisty p

Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola